Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
 

Gospodarka Komunalna w Celestynowie

Regucka 5, 05-430 Celestynów

 

Pracownicy

PION TECHNICZNY
 

Robert Korpysz

Kierownik działu eksploatacyjno-technicznego

rkorpysz@komunalna.pl

tel. 22 789 70 52 wew. 1

kom. 603 116 134


Dorota Semeniuk

Inspektor ds. eksploatacyjno-technicznych

dsemeniuk@komunalna.pl

                tel. 22 789 70 52 wew. 1
                kom. 453 036 330


Marta Stępnicka

Inspektor ds. technicznych

mstepnicka@komunalna.pl

                tel. 22 789 70 52 wew. 2
                kom. 601 392 700


          Małgorzata Zakrzewska

rozliczenia z tyt. dostawy wody i odprowadzania ścieków

mzakrzewska@komunalna.pl

tel. 22 789 70 52 wew. 2
kom. 507 811 450


Dorota Bochenek

Inspektor ds. przygotowania i realizacji inwestycji

dbochenek@komunalna.pl

tel. 22 789 70 52 wew. 4
kom. .........


         Katarzyna Grzanka

Inspektor ds. zamówień publicznych i rozliczeń inwestycji

kgrzanka@komunalna.pl

tel. 22 789 70 52 wew. 4
kom. 605 110 776


Damian Kamiński

Konserwator / Inkasent

kom. 609 583 636


Przemysław Bielicki

Inkasent

kom. 609 583 553


Paweł Sadowski

Inkasent

kom. 609 584 343

 

PION KSIĘGOWO-ADMINISTRACYJNY

 

Bożena Rosłaniec

Główny księgowy

broslaniec@komunalna.pl

tel. 22 789 70 52 wew. 5
kom. 607 072 990


Magda Rojek

Inspektor ds. księgowo - finansowych

Inspektor ds. finansowo - pracowniczych

mrojek@komunalna.pl

tel. 22 789 70 52 wew. 6
kom. 603 116 187


Magdalena Gruza

Inspektor ds. finansowo - pracowniczych i administracyjnych

Obsługa sekretariatu

gospodarka.kom@celestynow.pl

tel. 22 789 70 52 wew. 7
kom. 607 072 411

 

PION KOMUNALNY
Dorota Łasak

Inspektor ds. gospodarki lokalami

Inspektor ds. administracyjnych

dwirtek@komunalna.pl

tel. 22 789 70 52 wew. 3
kom. 573 317 579


Informacje

Liczba wyświetleń: 751
Utworzono dnia: 08.03.2022

Historia publikacji

  • 03.07.2024 09:15, Katarzyna Grzanka
    Edycja strony: Pracownicy
  • 03.07.2024 09:13, Katarzyna Grzanka
    Edycja strony: Pracownicy
  • 03.07.2024 09:12, Katarzyna Grzanka
    Edycja strony: Pracownicy